-A
+A
  • Start /
  • Aktualności /
  • Narodowe Święto Niepodległości w Archiwum Państwowym w Koszalinie

Aktualności

Archiwum Państwowe w Koszalinie zaprasza do udziału w dorocznych obchodach Narodowego Święta Niepodległości, tym razem w wersji online

Plakat z napisem: Narodowe Święto Niepodległości On-line z Archiwum Państwowym w Koszalinie. W programie prezentacja publikacji "Archiwa Pomorza w stulecie archiwów państwowych. Wybór źródeł", quiz historyczny "Cel? Niepodległa...", prezentacja internetowej wersji wystawy "Niepodległa. Historie z rodzinnych archiwów". Bądźcie z nami 11 listopada 2020 r na naszym profilu w serwisie Facebook, na stronie internetowej: http://koszalin.ap.gov.pl.

Podczas wydarzenia w nietypowej formie zaprezentowana zostanie historia Koszalina i regionu. Odbiorcy będą mieli okazję zapoznać się z koszalińską wersją wystawy „Niepodległa. Historie z rodzinnych archiwów” oraz najnowszą publikacją archiwum pt. „Archiwa Pomorza Środkowego w stulecie archiwów państwowych. Wybór źródeł”. Ponadto uczestników wirtualnych wydarzeń czeka quiz wiedzy historycznej „Cel? Niepodległa…” oraz atrakcyjne upominki.

Zapraszamy już jutro na profil Archiwum Państwowego w Koszalinie w serwisie Facebook i na stronę internetową.

Uwaga, nie zabraknie niespodzianek! Pierwsze 30 osób, które w dniach 11-13 listopada napisze maila ze zgłoszeniem na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skontaktuje się pod nr telefonu 94 3170 360, otrzyma publikację „Archiwa Pomorza Środkowego w stulecie archiwów państwowych”. Egzemplarz zostanie wysłany pocztą.

Wyniki quizu „Cel? Niepodległa…” zostaną opublikowane 13 listopada o godz. 13.00.

ul.Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa
tel.(+48 22) 565-46-00, fax (+48 22) 565-46-14
email: ndap@archiwa.gov.pl