-A
+A

Aktualności

Przypominamy, że 31 maja 2021 roku wyłączony zostanie, nieaktualizowany od początku 2019 roku, serwis www.szukajwarchiwach.pl

W momencie wygaszenia serwisu zostanie uruchomiony mechanizm automatycznego przekierowania linków do nowego serwisu – szukajwarchiwach.gov.pl.

Linki do starego serwisu (szukajwarchiwach.pl) automatycznie przekierowywać będą do analogicznego materiału w jego aktualnej wersji (szukajwarchiwach.gov.pl). Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę stary link do zespołu, jednostki lub skanu.

Jeśli nastąpi przekierowanie na stronę główną, oznacza to, że danych skanów nie ma na Szukaj w Archiwach (np. na skutek przeniesienia do innych jednostek w trakcie bieżących prac archiwalnych itp. działań) lub, że link jest błędny.

W podobnych przypadkach prosimy o bezpośredni kontakt z archiwum, z którego materiały pochodzą.

Osoby i instytucje regularnie pracujące z dużą ilością materiałów zgromadzonych na starym serwisie zapraszamy do kontaktu w sprawie konwersji większych ilości linków na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul.Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa
tel.(+48 22) 565-46-00, fax (+48 22) 565-46-14
email: ndap@archiwa.gov.pl