Dla użytkowników archiwów

Źródła archiwalne z Uzbekistanu

DrukujDrukuj - wersja mobilna

Publikujemy imienny wykaz osób represjonowanych, których dotyczą przekazane archiwalia. Wszystkich, których nazwiska występują na tej liście, również członków rodzin, pragnących uzyskać więcej informacji, a także ubiegać się o zwrot dokumentów prywatnych skonfiskowanych niektórym aresztowanym, prosimy o kontakt z Archiwum Akt Nowym w Warszawie - telefonicznie: 822-52-45 lub drogą elektroniczną: sekretariat@aan.gov.pl.

Lp. Nazwisko Imię Imię ojca     Rok urodzenia     Data śledztwa
1. Algałło Stanisław Jan 1895 1938
2. Altman Maria Stanisław 1903 1938-1939
3. Andrewska Józefa Józef 1917 1942
4. Animucki Adolf Jan 1890 1938
5. Anuszczuk Stefan Jakub 1890 1938
6. Apolski Edward Wiktor 1892 1938
7. Arman Aleksander Borys 1898 1938
8. Augustynowicz Helena Tomasz 1903 1940
9. Awin Eugeniusz Jan 1904 1938-1939
10. Babija Stanisław Tomasz 1903 1937
11. Baczyńska Róża Jan 1917 1940
12. Balicki Romuald Joachim 1895 1943
13. Ban Eugeniusz Anatol 1884 1938-1939
14. Baran Stanisław Antoni 1911 1941-1942
15. Barkowski Kazimierz Józef 1904 1938-1939
16. Barszczewski Władysław Konstanty 1892 1939-1940
17. Bartaszewicz Józef Ludwik 1875 1938
18. Bartnowski Wacław Julian 1906 1941-1942
19. Barysz Kazimierz Józef 1899 1937-1940
20. Bauernfrejnd Fiszel Szymon 1913 1943
21. Bazarowski Mateusz Jan 1892 1923
22. Bednaruk Józef Jan 1905 1937
23. Bergało Aleksander Zygmunt Jan 1893 1938
24. Bielak Zygmunt Feliks 1891 1938
25. Bielec Włodzimierz (Adolf) Ernest 1887 1935
26. Bielecki Jan Władysław 1891 1938
27. Bielski Stanisław Stanisław 1897 1938
28. Bierej Edmund Stanisław 1894 1938
29. Biernasik Bogusław Ignacy 1890 1943
30. Bikin Wacław Adam 1898 1942
31. Bikin Wacław Adam 1899 1942
32. Bładziewicz Michał Władysław 1882 1937
33. Błaskiewicz Franciszek Leonty 1877 1937-1938
34. Bocheńska Maria Łukasz 1888 1927
35. Boczarowa Anna Jan 1909 1941
36. Bogdiewicz Aleksander Jakub 1898 1937-1938
37. Bogodarowa Franciszka Franciszek 1897 1938
38. Bomerbach Michał Jan 1906 1933
39. Borowiec Antoni Antoni 1877 1938-1939
40. Borowiec Zygmunt Antoni 1915 1938-1939
41. Borowiec Janina Antoni 1917 1938; 1938
42. Borowiec Bronisław Antoni 1911 1937, 1938-1940
43. Borowska Anna Jan 1916 1943
44. Borowski Aleksander Włodzimierz 1908 1927-1928
45. Borysiuk Ksenia Aleksy 1899 1938
46. Borzemski Jan Franciszek 1893 1938-1939
47. Borzyński Wasyl Mitrofan 1908 1938
48. Boszko Aleksy Adam 1873 1938
49. Braul Kazimierz Ludwig 1898 1938
50. Brejda Calel Jankiel 1903 1944
51. Brem Jadwiga Edward   1941
52. Bricka-Baryszewa Olga Włodzimierz 1899 1938
53. Browkin Hipolit Martyn 1920 1941
54. Brzezowski Leonard Bolesław 1885 1938
55. Buczko Halina Jan 1911 1941-1942
56. Budzijewski Mikołaj Jan 1882 1937
57. Bugajski Władysław Franciszek 1904 1942
58. Bułkowski Ignacy Andrzej 1866 1938-1939
59. Chakman Chejnoch Herszek 1911 1943
60. Chakman Szulim Herszek 1913 1943
61. Chansa Albin Franciszek 1905 1941-1942
62. Charażyński Józef Wojciech 1889 1938
63. Charłamowa Maria Kazimierz   1938
64. Charuta Karol Zachary 1909 1938
65. Chejwec Jakub Solomon 1886 1930
66. Chmielewski Konstanty Borys 1910 1937-1938
67. Chmielnicki Wiktor Izak 1916 1942
68. Chodanowicz Władysław August 1898 1938
69. Chodorowski Arkadiusz Szymon 1893 1938-1939
70. Chodyko-Gajewska Aleksandra Jan 1906 1938
71. Chołodniak Stefan Stefan 1886 1938
72. Chruszcz Dymitr Piotr   1937
73. Chubowski Stanisław Józefa 1926 1943
74. Ciprusiewicz Ignacy Michał 1880 1938
75. Cybrowski Jerzy Wasyl 1907 1937-1938
76. Cycówna Stefania Andrzej 1905 1941
77. Cymmerman Cyryl Gustaw 1899 1938
78. Czajkowski Piotr Jan 1889 1938
79. Czarnecki Jan Bronisław 1913 1942
80. Czerniawski Władysław Stanisław 1903 1942
81. Czewrzyk Wiktor Józef 1913 1938
82. Czyżewski Konstanty Jan 1891 1943
83. Dakszewicz Kazimierz Franciszek 1890 1935
84. Dakszewicz Józef Jan 1893 1937
85. Daniluk Stefan Piotr 1868 1938
86. Daniszewski Piotr Antoni 1886 1941
87. Dawiduk Afanasy Ignacy 1912 1937
88. D±browska Maria Franciszek 1906 1943
89. Dembicka Emma Karol   1941
90. Derlatko Józef Antoni 1894 1938
91. Derżycki Aleksander Michał 1891 1943
92. Dmitrowski Mikołaj Aleksander 1898 1938
93. Dobrowolska-Rachmatowa Ludmiła Jegrafij 1908 1938-1939
94. Dobrowolski Roman Józef 1919 1943
95. Dolenżyk Antoni Antoni 1901 1932
96. Domażyrowa-Kokon Klarysa Emilia Józef 1910 1937
97. Dombrowski Józef Piotr 1889 1938
98. Dordzik Bronisław Stanisława   1931
99. Drewienko Franciszek Tymoteusz 1888 1938-1939
100. Dubiński Adam Henryk 1892 1938-1939
101. Dzienciałowski Stanisław Józef 1897 1937
102. Dziewałtowski Tadeusz Jan 1891 1938-1939
103. Dziewanowski Zefiryn Wiktor 1895 1937
104. Fedorowicz Bronisław Feliks 1917 1948
105. Feldman Godel Szulma 1914 1942-1943
106. Fiszner Jakub Hersz 1915 1941
107. Franckiewicz Wadim Wasyl 1915 1938
108. Frankow Jan Ignacy 1876 1938
109. Frej Franciszek Jan 1900 1938
110. Gaas Franciszek Jan 1876 1937
111. Gac Jerzy Jan 1901 1942
112. Gajczurysska Elwira Andrzej 1924 1940
113. Galińska Eugenia Marcin 1923 1943
114. Galler Michał Jan 1888 1941
115. Garaburda Apolinary Feliks 1892 1938
116. Garbiec Stanisław Antoni 1882 1938
117. Gassa Aniela Szymon 1901 1944
118. Gawlik Wincenty Bronisław 1902 1925-1928
119. Getz Mikołaj Mikołaj 1892 1938
120. Giertakowski Jan Wincenty 1912 1937-1939
121. Gilewicz Aleksander Franciszek 1904 1938
122. Gilgun Artur Michał 1902 1942
123. Girsz Ozrael Michał 1902 1944
124. Gławicki Józef Aleksandra   1938
125. Głowacka Janina Marian 1923 1941-1942
126. Głuchowski Bolesław Franciszek 1895 1932
127. Goldberg Edward Natan 1916 1942
128. Goldberg Mieczysław Stanisław 1909 1941
129. Goldsztejn Józef Jan 1898 1927
130. Gołowacz Konstanty Jan 1904 1950
131. Gonczar Antoni Antoni 1896 1938
132. Goraj Wiktor Władysław 1906 1938
133. Gorbacz Stanisław Wincenty 1926 1948
134. Gorzyj Lilia Edward 1918 1943
135. Górny Piotr Walenty 1870 1938
136. Górski Jan Wacław 1921 1942
137. Gribus-Snieżnicka Olga Teodor 1899 1938-1939
138. Grochowski Wacław Nikodem 1890 1935-1936
139. Grochowski Wacław Nikodem 1891 1949
140. Gromnicka Olga Roman   1944
141. Gruziński Harry Maksymilian 1894 1938
142. Gryniewicz Adam Lew   1937
143. Grzesik Władysław Jakub 1895 1937
144. Heizman Marian Henryk 1899 1942
145. Hildebrand Moniek Zelik 1898 1943
146. Hildebrand Piotr Karol 1890 1938
147. Iwanczówna Anna Teodor 1918 1943
148. Iwanow Jan Jan 1897 1937
149. Iwanowa Jadwiga Franciszek 1897 1938
150. Iwanowicz Paweł Michał 1902 1938
151. Jacewicz Anatol Paweł 1912 1937-1938
152. Jagodziński Antoni Michał 1891 1919
153. Jagusz Stanisław Wawrzyniec 1884 1938
154. Jakubowski Aleksander Dymitr 1896 1941
155. Jałtuszewski Kazimierz Jan 1912 1935
156. Jampołkowski Stefan Tymoteusz 1882 1938-1939
157. Jancełowski Aleksander Józef 1912 1938
158. Janicki Wiktor Adolf 1914 1938
159. Jankowski Anastazy Józefa   1937
160. Jankowski Eugeniusz Józef 1894 1937
161. Janowski Aleksander Mateusz   1938
162. Jaskólski Kazimierz Piotr 1876 1938
163. Jastremski Albert Feliks 1892 1938
164. Jaworski Włodzimierz Wawrzyniec 1904 1937-1938
165. Jaworski Wincenty Stanisław   1932
166. Jendraszek Michał Jan 1895 1938-1939
167. Jendrzejewski Witalij Zbigniew 1910 1938
168. Junowicz Edward Aleksander 1912 1937
169. Jurłowski Borys Mikołaj 1887 1938
170. Juszkiewicz Antoni Józef 1885 1938
171. Juzwa Włodzimierz Jana   1938
172. Kaczmarek Wawrzyniec Andrzej 1876 1928-1929, 1938
173. Kaczyński Marian Stanisław 1899 1942
174. Kadeło Michał Piotr 1887 1943
175. Kalenda Józefa Martyn 1897 1938
176. Kalika Boruch Szmul Jankiel   1942-1943
177. Kalinowicz Eugeniusz Nikifor 1905 1940
178. Kaliński Ludwik Antoni 1882 1938
179. Kamiński Zygmunt Adolf 1911 1942
180. Kamyszański Stefan Gabriel 1904 1937
181. Kandyba Kazimierz Józef 1876 1938
182. Kapłuński Antoni Jakub 1904 1938-1939
183. Karolkiewicz Stanisław Antoni 1895 1938
184. Karwaniecki Karol Daniel 1883 1937
185. Kazimierczak Kazimierz Walenty 1887 1942
186. Kaznowski Eugeniusz Narcyz 1889 1937-1938
187. Kierasiński Stanisław Paweł 1886 1938
188. Kirkiewicz Michał Teodor 1899 1932-1933,1938-1939
189. Kleszczyński Jan Franciszek 1897 1937
190. Klimarowska Janina Józef 1902 1938
191. Klimaszewski Franciszek Aleksander 1900 1929-1930, 1932
192. Klimowicz Józef Franciszek 1916 1938
193. Kłoczyński Jan Franciszek 1910 1938-1939
194. Kłowas Stanisław Piotr 1893 1938
195. Kobylański Grzegorz Filip 1882 1938
196. Kociszewski Emil Aleksander 1888 1920
197. Kodua Klaudia Piotr 1906 1938
198. Kołodrub Helena Andrzej 1922 1940-1941
199. Kołtan Wincenty Franciszek 1918 1945
200. Kon Jan Bogusław Hilary Bernard 1905 1942
201. Kopczyk Stanisława Franciszek 1898 1938
202. Korboński Jarosław Hieronima   1937-1938
203. Korolko Józef Grzegorz 1886 1938
204. Korzeniewski Karol Edmund Jan 1900 1938
205. Korżewicz Włodzimierz Stefan 1893 1938
206. Kosowski Mordechaj Kalman 1917 1942-1943
207. Kostenko-Radzienowski Stefan Konrad 1885 1938
208. Kott Feliks Franciszek 1895 1938
209. Kowal Franciszek Ludwik 1899 1942
210. Kowalczyk Zygmunt Władysław 1916 1936
211. Kowalczyk Władysław Jakub 1889 1933
212. Kowalewski Paweł Jerzy 1879 1938
213. Kowalewski Jerzy Jerzy 1910 1944
214. Kowalewski Franciszek Adam 1908 1936
215. Kowalewski Antoni Jan 1877 1938
216. Kozłowski Feliks Aleksander 1880 1940-1941
217. Kozłowski Stanisław Karol 1902 1938-1939
218. Kozon Wacław Franciszek 1874 1938
219. Krachel Teodor Franciszek 1871 1920
220. Krajewski Ludwik Ludwik 1880 1938
221. Krakowiec Chajm Mosze 1892 1938-1939
222. Krasij Michał Jan 1899 1938
223. Kriżaniewska Antuanetta Aleksander 1913 1938
224. Kropp Wincenty Hipolit 1895 1938-1939
225. Kruk Marianna Wincenty 1907 1938
226. Kryżanowski Stefan Jan 1900 1937-1938
227. Kubiczek Stanisław Jan 1887 1927
228. Kuchta Konstanty Teodor 1882 1938
229. Kukowski Borys Józef 1905 1943-1944
230. Kulewicz Jan Jan 1892 1938
231. Kurek Józef Jan 1894 1938
232. Kuropatow Teodor Jan 1899 1942-1943
233. Kuryłowicz Józef Kazimierz 1894 1937
234. KuĽmierska Nadzieja Aleksander 1902 1938
235. Kutasiewicz Borys Kazimierz 1906 1938
236. Kuwawik Helena Franciszek 1920 1943
237. Kuwawik Stanisława Franciszek 1916 1943
238. Kuzmieniok Aleksander Antoni 1911 1938
239. Latos Martyn Kazimierz 1885 1938
240. Lemański Mieczysław Józef 1875 1938
241. Leonow Szymon Ilja 1902 1931-1933
242. Lichodziewski Anatol Jan 1909 1938
243. Lipiński Michał Antoni   1929
244. Lipski Leon Franciszek 1890 1938
245. Lisowski Julian Tymoteusz 1899 1938
246. Litoch Włodzimierz Aleksander 1902 1937
247. Liwicki Janusz Wasyl 1920 1941
248. Luziński Władysław Paweł 1878 1942
249. Łaksow Włodzimierz Antoni 1898 1938
250. Łapiński Stanisław Teodor 1867 1938
251. Łarina Maria Stanisław 1887 1937
252. Łastowski Walentyn Leopold 1885 1938
253. Łowczyński Edward Antoni 1881 1942
254. Łódzki Stanisław Marek 1891 1928
255. Łuchańska Olga Józef 1919 1941
256. Łużyński Józef Antoni 1913 1937-1938
257. Macedoński Aleksander Mikołaj 1907 1945-1948
258. Machnicki Józef Jan 1880 1937
259. Machnicki Kazimierz Jan 1878 1937
260. Maciński Adam Martyna   1938
261. Majewska Wanda Stanisław 1917 1948
262. Majłun Kazimierz Piotr 1888 1938
263. Makowski Wacław Aleksander 1901 1942
264. Malczykowska Maria Stanisław 1888 1942
265. Malewski Adolf Antoni 1895 1938
266. Marciuk Marek Łukasz 1899 1943
267. Marczuk Eugeniusz Szymon 1898 1938-1940
268. Marczukowski Wacław Jan 1915 1942
269. Markiewicz Witold Bronisław 1905 1944
270. Martynowicz Włodzimierz Teodor 1910 1938
271. Masłowski Włodzimierz Stanisław 1898 1938
272. Matłasiewicz Władysław Jan 1889 1938
273. Matuszek Maria Justyn 1903 1942
274. Matwiejewski Nestor Piotr 1905 1938
275. Mazur Mikołaj Mikołaj 1919 1938
276. Mazur Władysław Wawrzyniec 1901 1943-1944
277. Menderski Stanisław Jan 1915 1938-1939
278. Michajłowa Eugenia Władysław 1897 1938
279. Michajłowski Stefan Antoni 1887 1938
280. Michajłowski Franciszek Ildefons 1905 1935
281. Mierżyjewska Wanda Gabriel 1918 1938
282. Mikke Henryk Józef 1896 1942-1943
283. Miroszewski Wincenty Martyn 1880 1938
284. Mirowski Józef Bolesław 1892 1938
285. Miunc Władysław Władysław 1889 1938-1939
286. Mizur Lew Michał 1907 1942-1943
287. Modzelewski Tadeusz Franciszek 1897 1938
288. Mogilnicki Bogdan Seweryn 1889 1937-1938
289. Mołczanow Anatol Michał 1910 1937
290. Morozek Wojciech Wincenty   1937
291. Morozow Kazimierz Antoniego 1907 1937
292. Mozolewski Stanisław Martyn 1890 1938
293. Możejka Stanisław Feliks 1908 1938
294. Murawski Bernard Piotr 1901 1938
295. Murawski Wasyl Józef 1898 1945
296. Narkiewicz Wiltold Aleksander 1913 1938
297. Niedwiecki Władysław Mikołaj 1894 1937
298. NiedĽwiecki Kazimierz Józef 1902 1938
299. Niemiro Franciszek Bolesław 1900 1938
300. Niewiadomski Wiesław Wiktor 1905 1938
301. Niewiadomski Wiktor Stanisław 1886 1937
302. Niewierowicz Irena Antoni 1910 1938
303. Nikinowicz Szymon Polikarp 1907 1944
304. Nikitiuk Adam Jakub 1895 1938
305. Nikołajewski Jan Ludwik 1870 1921-1922
306. Nogalski Bronisław Józef 1886 1940
307. Nowicki Franciszek Franciszka 1906 1938
308. Obrocki Gotfryd Józef 1909 1944-1945
309. Oganowski Bronisław Bolesław 1898 1936
310. Olechnowicz Jan Jana 1882 1938
311. Olszewski Piotr Feliksa   1928-1929
312. Orzeszkowski Władysław Wincenty 1886 1920
313. Osiński Donat Szymon 1900 1940
314. Ostrowski Franciszek Andrzej 1891 1937-1938
315. Owczarek Franciszek Piotr   1938
316. Panik Wacław (Wiesław) Sylwester 1899 1938; 1941-1942
317. Papierzański Józef Joachim 1905 1933
318. Paprocki Włodzimierz Jakub 1890 1938
319. Paraczyński Wacław Józef 1897 1926-1927
320. Parambul Jan Piotr 1888 1938-1939
321. Parambul Michał Piotr 1890 1938-1939
322. Parnowski Stefan Aleksander 1882 1938-1939
323. Partykowa Jadwiga Michał 1902 1942
324. Paszkow Martyn Jan 1899 1943
325. Paszkowski Anatol Saweli 1905 1938
326. Pater Michał Andrzej 1910 1942-1943
327. Pawlukiewicz Wincenty Igor 1895 1938
328. Penksa Aleksander Adam 1900 1943-1944
329. Pepłowski Józef Cezary   1938-1939
330. Pędzierski Jan Tomasz 1898 1942
331. Piereguda Stanisław Jan 1915 1938
332. Piereguda Włodzimierz Aleksander 1895 1937
333. Piereguda Włodzimierz Franciszka 1901 1938
334. Pietkiewicz Leon Franciszek   1943-1944
335. Piotrowski Mieczysław Karol   1942
336. Pisiecki Franciszek Michała   1938-1939
337. Piszczak Władysław Stanisław 1899 1938
338. Piurecki Franciszek Jan 1906 1937
339. Płocki Władysław Władysław 1912 1942-1943
340. Płuczewski Aleksander Jan 1918 1942
341. Podgórski Jerzy Józef 1896 1938
342. Pogoda Wiktor Józef 1891 1938
343. Pogumirski Piotr Franciszek 1895 1937
344. Poleński Stanisław Kazimierz   1942-1943
345. Połtoracka Alisa Zygmunt 1899 1938
346. Pozniak Jan Jan 1910 1938-1939
347. Praczyński Włodzimierz Ernest 1905 1943-1944
348. Predkiel Franciszek Konstanty 1893 1938
349. Prejss (Press) Jerzy Borys 1889 1943
350. Protocki Franciszek Franciszek 1897 1938
351. Prudnikowa Katarzyna Adolf 1908 1941
352. Przeorski Antoni Antoni 1894 1938
353. Przytulski Bogdan Tomasz 1890 1928
354. Puchalski Feliks Adolf 1904 1938
355. Racz-Padewski Henryk Józef 1913 1943-1945
356. Raczyński Michał Aleksy 1919 1940
357. Radomski Wincenty Prokop 1894 1938
358. Radzikowski Stanisław Kazmirz 1898 1937-1938
359. Radziwanowicz Stanisław Lew   1928
360. Rafalski Józef Józef 1905 1938
361. Rakicki Józef Ignacy 1888 1938
362. Rakowski Piotr Jan 1879 1938
363. Rapacz Kazimierz Jan 1910 1945
364. Ratuszyński Paul Jan 1907 1937-1938; 1942-1943
365. Rawski Leon Jakub 1904 1943
366. Resczyńska Józefa Walenty 1909 1941
367. Rodziewicz Bolesław Aleksander   1937
368. Rodziewicz Helena Wiktor 1882 1937
369. Rogulko Zdzisław Ignacy 1919 1943
370. Romaszewski Włodzimierz Witali 1914 1939-1940
371. Roslik Marian Antoni 1894 1938
372. Rote Herman Adolf 1896 1937
373. Rozbicki Stanisław Wincenty 1917 1943
374. Rozenberg Salomon Dawid 1910 1944
375. Róża Stanisław Kazimierz 1915 1941
376. Rubinkiewicz Piotr Piotr 1902 1939-1940
377. Ruczyński Edward Robert Wiktor 1906 1937
378. Rudkowski Wiesław Jan 1893 1937
379. Runicz Włodzimierz Józef 1897 1938
380. Rusinkiewicz Wojciech Jan 1879 1937
381. Ruszyński Arnold Stanisław 1914 1942
382. Rutyński Bolesław Wincenty 1914 1938
383. Rybicki Kazimierz Edward 1889 1937-1938
384. Ryczak Maria Bronisław 1899 1932
385. Rymkiewicz Stanisław Stanisław 1901 1931-1932, 1945
386. Rymkiewicz Bogusława Piotr 1878 1938
387. Rynkiewicz Stanisław Stanisław 1901 1938
388. Sadowski Beniamin Mejer 1904 1943-1944
389. Sadowski Henryk Mejer 1899 1943-1944
390. Sadowski Włodzimierz Michał 1905 1951-1952
391. Safjanowski Zygmunt Franciszek 1897 1938
392. Salit Józef Paweł 1903 1938-1939
393. Saper Maurycy Graniek 1903 1943-1944
394. Sapryko Feliks Mikołaj 1885 1938
395. Sapryko Aleksander Mikołaj 1899 1938
396. Sawiak Wasyl Michał 1905 1937-1938
397. Sawicka-Bonkiewicz Maria Adam 1881 1938
398. Sawicki Józef Bolesław 1880 1937
399. Sawicki Stanisław Franciszek 1904 1937
400. Sawicz Aleksander Grzegorz 1895 1921-1922
401. Sawok Konstanty Jan 1895 1938
402. Sawwa Stanisław Tomasz 1900 1937
403. Senktas Bolesław Piotr 1881 1920
404. Siedomirko Jan Paweł 1906 1937
405. Sielipikowski Bronisław Jan 1879 1938
406. Siemienow Mikołaj Jan 1901 1938
407. Siemienowicz Piotr Porfirion 1904 1932
408. Sienczuk Felicjan Wincenty   1937
409. Sifer Mosze Józef 1906 1942
410. Sikora Stanisław Kazimierz 1877 1938-1939
411. Simanowicz Antoni Kacper 1891 1938
412. Sirkow Aleksander Grzegorz 1905 1938-1939
413. Skrzypek Józef Franciszek 1907 1937
414. Smiłgin Stanisław Jan 1905 1938-1939
415. Smogur Aniela Marek 1916 1938
416. Smoleńska Czesława Wawrzyniec 1905 1942
417. Smolińska-Szilajner Irena Michał 1918 1944
418. Sobański Wiesław Kazimierz 1888 1937
419. Sobczak Antoni Szymon 1878 1938
420. Sobiegraj Wiktor Piotr 1905 1938
421. Sobolewska Anna Jan 1913 1942-1943
422. Soliński Stanisław Franciszek 1894 1938
423. Sorokow Miron Jerzy 1920 1942-1943
424. Sówka Michał Walenty 1919 1941-1942
425. Spiżewski Witali Ignacy 1879 1937
426. Stankiewicz Konstanty Stefan 1878 1938
427. Stankiewicz Aleksander Józef 1898 1943
428. Steckiewicz Wiesław Feliks 1899 1937
429. Stenhauzer Marian Stanisław 1904 1942
430. Storch (Stork) Simcha Lejba 1909 1942-1943
431. Strowski-Kostecki Tadeusz Jan Bolesław 1892 1942
432. Strzyżewski Józef Adam   1929-1930
433. Subocz Józef Justyn 1909 1943
434. Sucharska Józefa Stanisław 1896 1937
435. Sucharski Piotr Tymoteusz 1896 1937
436. Sucharski August Piotr 1919 1938
437. Suchodolski Edward Karol 1903 1937-1938
438. Swidziński Wilhelm Kazimierz 1884 1938
439. Swietliczna Irina Jan 1907 1938
440. Szachowski Bolesław Walerian 1878 1937-1938
441. Szadski Mikołaj Zachariasz 1907 1938
442. Szadurski Aleksy Piotr 1899 1940-1941
443. Szajewski Franciszek Józefa   1937
444. Szantyr Stanisław Piotr 1887 1930-1931
445. Szczawiński Karol Bartłomiej 1891 1943
446. Szczepański Ignacy Lucjan 1911 1938
447. Szczerbakowski Julian Stefan 1893 1920
448. Szczygiel Edward Kazimierz 1890 1938
449. Szenfeld Ignacy Natan 1915 1942-1943
450. Szerszeń Stanisław Piotr 1883 1938
451. Szlachciuk Piotr Franciszek 1894 1938
452. Szlachciuk Józef Franciszek 1894 1938
453. Szolc-Etien Stefan Konstanty 1891 1937
454. Sztajnberg Michał Salomon 1919 1942-1943
455. Sztejn Rosenberg Henryk Julian 1904 1938
456. Szulakowska-Sierowa Halina Wiesław 1886 1938
457. Szumska Stanisława Józefa Paweł 1913 1940
458. Szwankowski Marian Paweł Franciszek 1904 1925
459. Szwec-Wiercińska Otylia Mikołaj 1901 1938-1939
460. Szwedowa Nadzieja Franciszek 1893 1938
461. Szymanowski Mieczysław Feliksa   1938
462. Szymański Aleksander Martyn 1881 1938
463. Szymański Michał Józef 1907 1938
464. Szymański Alfred Jan 1882 1942
465. Tarasiuk Szymon Ignacy 1900 1937
466. Taraszkiewicz Józef Franciszek 1898 1938
467. Tarniecki Zygmunt Narcyz 1888 1938
468. Tkaczuk Stefan Michał 1915 1938
469. Trocki Leonard Julian 1899 1938
470. Turkowski Józef Cyprian 1886 1939
471. Turoń Anna Paweł 1912 1942
472. Turtkuł Wieńczysław Kazimierz 1885 1938
473. Tyczyński Adolf Feliks 1919 1939
474. Tyszyński Wacław Jan 1899 1938-1939
475. Tywonek Józef Jan 1890 1938
476. Udała Józefa Mikołaj 1915 1942
477. Ulinika Jan Jan 1918 1941
478. Urban Franciszek Michał 1917 1941-1942
479. Urban Harii Szymon 1812 1943
480. Urbańska Stefania Jan 1920 1940
481. Wachtel Zofia Jerzy 1921 1942
482. Walentynowicz Albin Jan 1889 1938-1939
483. Wańkowicz Edward Józef 1880 1938
484. Warsowanowa Helena Jan 1907 1938-1940
485. Waserberg Zygmunt Daniel Norbert 1891 1943-1944
486. Wasilewski Franciszek Walenty 1891 1938
487. Wasserman Abram Lejba 1905 1944
488. Waszkiewicz Jan Krzysztof 1900 1937
489. Werner Stanisław Szymon 1898 1937
490. Wienatowski Mateusz Roman 1895 1938
491. Wieński Stefan Jan 1890 1938
492. Wiesielski Szymon Teofil 1879 1938
493. Wiesztort Adam Jan 1904 1937-1938
494. Wietrowski Józef Antoni 1897 1944
495. Wiewierko Paweł Paweł 1880 1942
496. Wilczyńska Wiera Tomasz 1903 1937
497. Wilczyński Aleksander Józef 1903 1938
498. Wilgan Eugeniusz Andrzeja 1911 1938
499. Winter Ignacy Adama 1909 1942
500. Wiszniewska-Bektasz Wirginia Wincenty 1906 1937-1938
501. Wiszniewski Szymon Leonard 1894 1938
502. Wiszniewski Mikołaj Piotr 1872 1937-1938
503. Wiszniewski Franciszek Jan 1892 1938
504. Wiszniewski Leon Piotr 1889 1938
505. Witkowski Antoni Józef 1910 1938
506. Witol Katarzyna Stanisław 1909 1949
507. Włudarczyk Antoni Jakub 1879 1937
508. Wnorowski Leopold Damian   1938
509. Wodnicki Władysław Ignacy 1875 1937-1939
510. Wojakowski Władysław Aleksy 1904 1941-1942
511. Wojciechowski Edward Antoni 1909 1938
512. Wojciechowski Leonid Włodzimierz 1912 1938
513. Wojdal Stanisław Antoni 1888 1937-1938
514. Wojewoda Aleksander Jan 1884 1938
515. Wolski Antoni Wincenty 1887 1938
516. Wołczek-Baranowa Maria Antoni 1888 1938
517. Wołdynienko Jakub Jeremiasz 1887 1937
518. Woroniecki Jan Mikołaj 1897 1938
519. Wójcik Wawrzyniec Andrzej 1870 1938
520. Wójcik Teofil Konstanty 1883 1938
521. Wróblewski Stefan Franciszek 1905 1937
522. Wróblewski Jerzy Włodzimierz 1912 1937
523. Wysocki Kajetan Antoni 1901 1938
524. Wyszumirski Antoni Stanisław 1899 1931
525. Zadoński Wiktor Mikołaj 1900 1940
526. Zagilski Gerwazy Jan 1916 1938
527. Zakrzewska Maria Jerzy 1893 1938
528. Zakszewska Bronisława Konstanty 1899 1937-1939
529. Zalesski Ignacy Wiktor 1886 1938
530. Zalewski Mikołaj Szymon 1883 1938
531. Zaliński Roman Walentyn 1901 1938
532. Zamojski Piotr Józef 1901 1932
533. Zanodworow Józef Stanisław 1886 1937-1938
534. Zaradski Jan Ignacy 1873 1938
535. Zawadski Aleksander Jan 1901 1933-1934
536. Zawi¶lak Józef Aleksander 1895 1938-1939
537. Zdziński Adam Jan 1886 1938
538. Zibert Ilja Abram 1893 1943-1944
539. Zieliński Włodzimierz Kazimierz 1908 1938
540. Zilberg Jerzy Ajza 1914 1943
541. Zimina-Korotkowa Julia Roman 1909 1942
542. Ziniewicz Teodor Michał 1891 1937
543. Zińkiewicz Włodzimierz Antoni 1879 1938
544. Zmarz Władysława Piotr 1891 1941
545. Zych Józef Filip 1889 1938
546. Żdan Aleksy Leon 1918 1942-1943
547. Żukowski Wasyl Stefan 1914 1937
548. Żurawlowa Agnieszka Antoni 1900 1938
549. Żyro Adam Franciszek 1876 1938