-A
+A

Wydarzenia


Komisje metodyczne archiwów państwowych w 2016 r.  


W sprawie potwierdzenia terminu i tematyki planowanego posiedzenia komisji metodycznej prosimy kontaktować się bezpośrednio z jej sekretarzem.

Archiwum Główne Akt Dawnych - sekretarz Komisji Metodycznej - Małgorzata Kośka, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AGAD w 2016 roku [pdf, 122 KB]

 

Narodowe Archiwum Cyfrowe - sekretarz Komisji Metodycznej - Magdalena Hartwig, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej NAC w 2016 roku [pdf, 208 KB]

 

Archiwum Państwowe w Białymstoku i w Suwałkach - sekretarz Komisji Metodycznej - Bartłomiej Samarski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Białymstoku i AP w Suwałkach w 2016 roku [pdf, 133 KB]

 

Archiwum Państwowe w Bydgoszczy - sekretarz Komisji Metodycznej - Melania Dereszyńska-Romaniuk, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Bydgoszczy w 2016 roku [pdf, 290 KB]

 

Archiwum Państwowe w Gdańsku i w Elblągu z siedzibą w Malborku- sekretarz Komisji Metodycznej - Agata Biedziak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Gdańsku i AP w Elblągu z siedzibą w Malborku w 2016 roku [pdf, 124 KB]

 

Archiwum Państwowe w Katowicach i w Częstochowie - sekretarz Komisji Metodycznej - Przemysław Snoch, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Katowicach i AP w Częstochowie w 2016 roku [pdf, 117 KB]

 

Archiwum Państwowe w Kielcach - sekretarz Komisji Metodycznej - Iwona Kwiatkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Kielcach w 2016 roku [pdf, 1280 KB]

 

Archiwum Państwowe w Koszalinie - sekretarz Komisji Metodycznej - Robert Borucki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Koszalinie w 2016 roku [pdf, 54 KB]

 

Archiwum Narodowe w Krakowie - sekretarz Komisji Metodycznej - Kamila Follprecht, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AN w Krakowie w 2016 roku [pdf, 594 KB]

 

Archiwum Państwowe w Lublinie i w Zamościu - sekretarz Komisji Metodycznej - Jowita Piotrowicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Lublinie i AP w Zamościu w 2016 roku [pdf, 172 KB]

 

Archiwum Państwowe w Łodzi i w Piotrkowie Trybunalskim - sekretarz Komisji Metodycznej - Anna Waś, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Łodzi i AP w Piotrkowie Trybunalskim w 2016 roku [pdf, 100 KB]

 

Archiwum Państwowe w Olsztynie - sekretarz Komisji Metodycznej - Romualda Piotrkiewicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Olsztynie w 2016 roku [pdf, 1152 KB]

 

Archiwum Państwowe w Opolu - sekretarz Komisji Metodycznej - Daniela Mazur, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Opolu w 2016 roku [pdf, 160 KB]

 

Archiwum Państwowe w Poznaniu, w Lesznie i w Kaliszu - sekretarz Komisji Metodycznej - Grażyna Zaliwska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Poznaniu, AP w Lesznie i AP w Kaliszu w 2016 roku [pdf, 13 KB]

 

Archiwum Państwowe w Przemyślu - sekretarz Komisji Metodycznej - Maciej Dalecki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Przemyślu w 2016 roku [pdf, 55 KB]

 

Archiwum Państwowe w Radomiu - sekretarz Komisji Metodycznej - Anna Jankowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Radomiu w 2016 roku [pdf, 71 KB]

 

Archiwum Państwowe w Rzeszowie - sekretarz Komisji Metodycznej - Izabella Fryżyńska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Rzeszowie w 2016 roku [pdf, 188 KB]

 

Archiwum Państwowe w Siedlcach - sekretarz Komisji Metodycznej - Marta Rogalska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Siedlcach w 2016 roku [pdf, 471 KB]

 

Archiwum Państwowe w Szczecinie i w Gorzowie Wielkopolskim - sekretarz Komisji Metodycznej - Michał Knitter, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Szczecinie i AP w Gorzowie Wielkopolskim w 2016 roku [pdf, 56 KB]

 

Archiwum Państwowe w Toruniu - sekretarz Komisji Metodycznej - Sławomir Pułkownik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Toruniu w 2016 roku [pdf, 634 KB]

 

Archiwum Państwowe w Warszawie i w Płocku - sekretarz Komisji Metodycznej - Jolanta Leśniewska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Warszawie i AP w Płocku w 2016 roku [pdf, 855 KB]

 

Archiwum Państwowe w Zielonej Górze - sekretarz Komisji Metodycznej - Mirosław Zapała, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan pracy komisji metodycznej AP w Zielonej Górze w 2016 roku [pdf, 358 KB]

ul.Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa
tel.(+48 22) 565-46-00, fax (+48 22) 565-46-14
email: ndap@archiwa.gov.pl
Odsłon artykułów: 8324972